Kwiecień 20 2021 10:57:39
Marta Mandaryna Wiśniewska
Strona Główna Multimedia Linki Galeria Dyskografia Biografia Koncerty Kontakt AOK You Tube -official
 
Muzoteka- głosujemy!
MANDARYNA 'BRING THE BEAT' - ulubiony utwór! Oddaj głos! (głosujemy co godzine)
Official Site
Mandaryna na Facebooku

Facebook Message
Mandaryna: Gotujemy! Noworoczny Obiad dla Dzieci z domu dziecka. Bylo SUPER!!!
Terminarz
show soon!
Biografia
Marta Wiśniewska
powszechnie znana jako Mandaryna, to obecnie najpopularniejsza polska wykonawczyni muzyki dance. Od najmlodszych lat zawodowa tancerka , równolegle ze szkołą tańca ukończyła również szkołę kaskaderską i studium aktorskie.

Będąc głównym choreografem najpopularniejszego w 2002 roku polskiegozespołu estradowego : Ich Troje , poznała i wyszła za mąż zazałożyciela i lidera grupy , niezwykle popularnego i kontrowersyjnegoidola tłumów - Michała Wiśniewskiego.Jako żona Michała wzięła wspólnie z nim udział w niezwykle popularnymreality show , wzorowanym na formacie telewizyjnym : The Osborn Family, zyskując w ten sposób ogromną popularność i sympatię polskiej widowni.

Popularność tę postanowiła po raz pierwszy wykorzystać w 2004 roku ,decydując się na nagranie i wydanie własnymi silami pierwszej w swoimżyciu i nowatorskiej na polskim rynku płyty dance. Wynajęła w tym celuniemiecką spółkę autorską i producencką : Harald Retinger i Uli Fischer,którzy do współpracy przy pierwszym singlu , jakim był cover grupyWhite Snake : "Here I Go Again" , zaprosili zespół Groove Coverage. Itak powstał pierwszy , wielki przebój Mandaryny , który w Polsceprzyniósł jej status Zlotej Płyty a w Austrii i Japonii zaowocowałpierwszymi miejscami naKlubowych Listach Przebojów.

W podsumowaniu roku 2004 płyta "Mandaryna.com" znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów , a sama Artystka otrzymała nagrodę największej radiowej stacji młodzieżowej : Eska Music Awards w kategorii : Artysta roku.Album uzyskał również najbardziej prestiżową nagrodę fonograficzną jaką jest status Złotej Płyty za sprzedaż 35.000 egzemplarzy.

Sama Artystka przez Agencje Media Press została uznana zanajpopularniejsza postać prasowa z wynikiem 18 okładek w ciągu jednegoroku.

Kolejny rok 2005 przyniósł bezpośredni kontrakt z Universal MusicPolska (pierwsza płyta została wydana nakładem Magic Records) i prace zta sama spółka autorska i producencka nad nowym albumem. Płyta"Mandaryna.com2me" ukazała się na początku września i już w pierwszymtygodniu uplasowała się na pierwszym miejscu sprzedaży , na którympozostawała niezmiennie przez trzy tygodnie.

Pierwszym singlem , promującym "Mandaryna.com2me" został premierowyutwór "Every Night" z gorącym , letnim teledyskiem zrealizowanym wupalnej Chorwacji.Utwór ten przez cale wakacje zajmował pierwszemiejsca na wszystkich medialnych listach przebojów. Królował równieżniepodzielnie we wszystkich podsumowaniach sprzedaży hitów mobilnych.

Kolejny singiel , to kolejny po "Here I Go Again" , jeszcze bardziejzaskakujący cover , tym razem z repertuaru grupy Bon Jovi : "You GiveLove A Bad Name".Ekskluzywna premiera singla i teledysku na rynkupolskim odbyła się w październiku w telewizji muzycznej VIVA(powerplay) i najsilniejszej młodzieżowej rozgłośni sieci radia Eska.

W październiku również , na zlecenie polskiej edycji magazynu GLAMOURodbyła się sesja zdjęciowa w Las Vegas , gdzie oprócz materiałówprasowych do miesięcznika , zrealizowana została również sesjareklamowa pierwszego produktu sygnowanego imieniem i wizerunkiemArtystki. Produktem tym jest obecna na rynku polskim od listopadaherbatka odchudzającą o smaku mandarynkowym. Sprzedaż połączona zostałaz ogromna kampanią prasowo - telewizyjną (z wykorzystaniem muzyki zutworu "Every Night").

W sierpniu 2006 na antenie telewizji Polsat prowadziła program Let�s Dance, gdzie uczyła tańczyć m.in. posłankę Renatę Beger.

W stycznu 2007 wokalistka wraz z zespołem pojechała do stanówZdjednoczonych, gdzie zagrała koncerty mi.n. w Nowym Yorku, Chicago.Polonia bardzo ciepło przyjęła Martę. W czerwcu do stacji radiowychtrafił nowy singiel "Heaven", który miał być zapowiedzią kolejnegoalbumu artystki.W lipcu Mandaryna była gościem specjalnym Letniej szkoły Nivea wKrynicy Morskiej. Zajęcia odbywały się pod hasłem: Bezpieczny pobyt nadwodą.

12 września 2007 nastąpiło otwarcie pierwszej szkoły tańca MandarynaDance Studio, której siedziba obecnie mieści się w Warszawie. Powstały,również filie w Oleśnicy, Skierniewicach.

Na początku kwietna 2008 roku odbyło się szkolenie kitesurfingoweprzedstawicieli show biznesu i mediów, zorganizowane pod szyldem FordKite Cup w bazie Red Sea Zone w El Gounie (Egipt). Mandaryna, podczujnym okiem Michała Szatkowskiego, doskonaliła umiejętności nabyte wzeszłorocznym szkoleniu VIP.W lipcu do rozgłośni radiowych oraz stacji telewizyjnych trafił singiel"Step by step", formacji młodzieżowej "2be3", którejproducentem jest Marta Wiśniewska.

Premiera nowego singla odbyła się w lipcu 2009. Najnowszy krążek trafił na sklepowe półki 08.08.09.Od pażdziernika możemy oglądać najnowszy teledysk z pierwszego singla GOOD DOG BAD DOG.

Obecnie artystka pracuje nad nowym singlem,którego usłyszymy już niedługo! Mandaryna ma teraz bardzo dużo pracy!Powodem tego jest niewywiązanie się byłego menagera!(Drodzy fani wykażcie się dojrzałością i przede wszystkim wytrwałością! Marta Was nie zawiedzie!)

Mandaryna Dance Studio
Mandaryna Dance Studio
Jesteśmy na facebooku. Polub nas!
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
***
Oficjalny kontakt
MANAGER/KONCERTY: Małgorzata Mandrykiewicz tel. +48 722 390 586 e-mail: manager@mandaryna.info

Obsługa strony www.martawisniewska.vgh.pl Wooki e-mail: lukaszblog@onet.eu

Witam na stronie poświęconej Mandarynie!

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu