Kwiecień 20 2021 10:33:54
Marta Mandaryna Wiśniewska
Strona Główna Multimedia Linki Galeria Dyskografia Biografia Koncerty Kontakt AOK You Tube -official
 
Muzoteka- głosujemy!
MANDARYNA 'BRING THE BEAT' - ulubiony utwór! Oddaj głos! (głosujemy co godzine)
Official Site
Mandaryna na Facebooku

Facebook Message
Mandaryna: Gotujemy! Noworoczny Obiad dla Dzieci z domu dziecka. Bylo SUPER!!!
Terminarz
show soon!
MANDARYNA DANCE STUDIO
Zapraszamy na zajęcia Mandaryna Dance Studio. Zajęcia we wtorek odbywają się w godzinach: I grupa  16:00  17:00 II grupa  17:00  18:00 Zajęcia w środę odbywają się w godzinach: Grupa Maluszków  15:00  16:00 I grupa  16:00  17:00 II grupa  17:00  18:00 Przypominamy o wysyłaniu zdjęć uczestników szkoły na adres tomaszpilewski@wp.pl do końca września oraz, że zapisy do Mandaryna Dance Studio odbywają się, rownież do końca września. Miesięczny koszt zajęć wynosi 200 zł. Płatne do 10 każdego miesiąca. Zajęcia odbywają w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim ul.Warszawska 173.
Pytanie na śniadanie!
Kochani w dziale multimedia ->moje filmiki możecie oglądac nagranie z programu ''Pytanie na sniadanie". Niebawem klatki z programu do sciagniecia;)
FOTO
News W galerii umieściłem zdjecia z nauki tańca Mandaryny w DDTVN, które odbyły sie 16 wrzesnia 2007.Zapraszam do ogladania:)
Mandaryna w DDTVN
Mandaryna opowie nam o swojej nowej szkole tanca!!! Zapraszam wszystkich przed telewizory w najblizsza sobote 15.09.2007 o godzinie 8:30!!! :)
Mandaryna Dance Studio
Już niedługo otwarcie szkoły tańca Mandaryna Dance Studio. 11.09.2007r (wtorek) w godzinach 18.00-20.00 odbędzie się zebranie informacyjne. 13.09.2007 (czwartek) w godzinach 18.00-20.00 odbędą się bezpłatne lekcje pokazowe. Zajęcia poprowadzą Mandaryna i Łukasz Jóźwiak. Wszystkich chętnych zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim ul.Warszawska 173.
Mandaryna na kitesurfingu
O tym jak się pływa i lata na desce z latawcem przekonali się Mandaryna i Paweł Stasiak. Pobyt w Juracie wykorzystali na to aby pod okiem instruktorów uczyć się w szkółce kitesurfingowej tej trudnej sztuki. Spodobało im się tak bardzo, że we wrześniu zawitają tam znowu, aby doskonalić swoje umiejętności...

Ostatnie w tym roku eliminacje do Pucharu Polski w kitesurfingu - Ford Kite Cup 2007, które odbyły się w Juracie obserwowali m.in. Mandaryna oraz Paweł Stasiak - lider zespołu Papa Dance. Przyglądali się wyczynom zawodników tym chętniej, że sami już od wielu dni ćwiczyli w specjalnej szkole kitesurfingu dla VIP-ów, utworzonej przez organizatorów Ford Kite Cup. Jak się okazało połknęli bakcyla i już planują powrót do Juraty. Będzie ich tam można spotkać we wrześniu.
Zdjęcia z tego wydarzenia mozecie ogladac w galerii!!!!
Rozmowy w toku
Po 7 latach rozmów w studio, Ewa Drzyzga odwiedzi swoich widzów u nich w domu. Porozmawia z tymi, którzy mają frapujące historie, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia „Rozmów w toku”.

„Czasami trudno zrozumieć problem i sytuację życiową takich osób, jeśli nie pokaże się bohaterów w ich w naturalnym otoczeniu. Dlatego wyruszamy w Polskę.” – mówi Ewa Drzyzga. We wrześniu zmieni się także godzina emisji talk show – na 16.15.

„Rozmowy” oglądają głównie kobiety. I to właśnie z myślą o nich raz w tygodniu będzie emitowany specjalny odcinek „Babiniec”. Ewa zaprosi do studia wyłącznie kobiety (w tym dwie znane panie), by porozmawiać o sprawach typowo babskich. W pierwszej odsłonie tego cyklu Ewa i jej goście zastanowią się jak postępować z leniwym mężem… Raz w miesiącu Ewa zapraszać będzie osoby, które napisały do niej list i opowiedziały o swoim życiu. Pierwszym gościem będzie kobieta, która ukrywa przed mężem nie tylko swój ponad 20-letni romans, ale też prawdziwe ojcostwo córki. Na życzenie widzów Ewa przeprowadzi kameralne rozmowy z kobietami, które mają „gorące” nazwiska. Pierwsze takie nazwisko to Carmen bin Laden – szwagierka najsłynniejszego na świecie terrorysty, Osamy bin Ladena. Carmen opowie nie tylko o tym, jakim prywatnie człowiekiem jest Osama, ale też o swoich życiu w rodzinie bin Ladenów, w tym o dwóch ciążach, które na żądanie męża musiała usunąć. „Rozmowy w toku” nieprzerwanie przyciągają przed telewizory dużą, wierną widownię. Talk show porusza sprawy, z którymi każdy spotyka się na co dzień. Zwykli i sławni ludzie zwierzają się Ewie i telewidzom ze swoich radości i smutków. To pierwszy w Polsce talk show emitowany codziennie. Już 4 września w "Babińcu" będziemy mogli zobaczyć Martę Wiśniewską!!!

Otwarcie strony o Mandarynie
Witam Was serdecznie na mojej nowo otwartej Stronie poswieconej Marcie Mandarynie Wiśniewskiej :) Mam nadzieje, że mi pomozecie uzupełniac poszczególne działy ;)
Strona 14 z 14 << < 11 12 13 14
Mandaryna Dance Studio
Mandaryna Dance Studio
Jesteśmy na facebooku. Polub nas!
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
***
Oficjalny kontakt
MANAGER/KONCERTY: Małgorzata Mandrykiewicz tel. +48 722 390 586 e-mail: manager@mandaryna.info

Obsługa strony www.martawisniewska.vgh.pl Wooki e-mail: lukaszblog@onet.eu

Witam na stronie poświęconej Mandarynie!

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu